Współpraca

Dołącz do moich partnerów

Chcesz nawiązać współpracę?

 

Współpraca z dietetykiem i trenerem

 

Jako profesjonalista w swoim fachu również cenię sobie pracę z innymi profesjonalistami. Jeśli cenisz sobie te same wartości to z przyjemnością podejmę współpracę także z Tobą.

 

Zajmujesz się treningami? Prowadzisz własny sklep z odżywkami oraz suplementami? Sprzedajesz zdrową żywność? A może jesteś właścicielem siłowni lub klubu sportowego / fitness?

 

Z kim współpracuję?

Poznaj firmy, które wyznają te same zasady, co ja i które z czystym sumieniem mogę polecić.

SZOP SUPLE

Świetny sklep internetowy, w którym każdy fan treningu, zdrowego odżywienia i po prostu sportowej postawy, znajdzie coś dla siebie. 

Różnej maści białka, gainery, aminokwasy, spalacze tłuszczu, a do tego mnóstwo witamin i minerałów oraz wiele więcej. Po prostu polecam!

Dieta, jadłospis, plan treningowy online – współpraca

Jeśli interesuje Cię współpraca – napisz do mnie. Jako dietetyk i trener personalny z przyjemnością pracuję z ludźmi zainteresowanymi dietami, przygotowywaniem treningów, prowadzącymi ćwiczenia, jak i wiele innych. Jeżeli Twoją pasją jest zdrowy tryb życia. Uwielbiasz sport i nie wyobrażasz sobie życia bez treningu – bardzo się cieszę. Skontaktuj się ze mną i nawiążmy owocną (mam nadzieję) współpracę.