Trening

Plany – doradztwo – konsultacje

Potrzebujesz planu treningowego?

Trening – czy to nastawiony na budowanie masy mięśniowej, czy też siłę lub po prostu wytrzymałość – zawsze wymaga trzech czynników: konsekwencji, zbilansowanej diety oraz dobrego planu treningowego. Bez nich żadna godzina spędzona na siłowni, bieżni, a nawet basenie nie jest warta wysiłku. Brak efektów może pozbawić Cię motywacji, a potrzebujesz jej, aby „biec” do wyznaczonego celu.

Jak przebiega trening ze mną?

Trening ze mną polega na współpracy – Ty obiecujesz konsekwencję i chęć zmiany, a ja wybór odpowiedniej dla Ciebie diety i przygotowanie skutecznego planu treningowego. Uwzględniając Twoje potrzeby (budowę masy, rzeźby, kondycji czy też siły), stworzę dla Ciebie kompleksowy plan treningowy, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, potrzebom i możliwościom.

Jak to się robi?

1.

Skontaktuj się ze mną drogą telefoniczną lub mailową. Powiedz, czego dokładnie potrzebujesz i jakie cele treningowe chcesz osiągnąć.

2.

Ja zapytam Cię o najważniejsze sprawy związane z Twoim stanem zdrowia, trybem życia i nawykami. Gdy dowiem się, jakie są Twoje oczekiwania oraz uzyskam informacje o Tobie, przygotuję plan działania.

3.

Razem go omówimy, a w następnych krokach wyznaczymy cele, które pozwolą na łatwiejszą weryfikację i egzekwowanie postanowień. Potem przystąpimy do ciężkiej i intensywnej pracy… intensywnej, ale skutecznej!

4.

Będę od Ciebie wymagał zawzięcia, motywacji, wytrwałości i upartości. Dzięki mojemu wsparciu oraz Twojej determinacji z pewnością osiągniemy to, co sobie wyznaczyliśmy.

5.

Wspólnie wypracujemy efekt, o którym marzysz.

Pamiętaj, że przez cały okres treningowy możesz liczyć na moje wsparcie i bieżącą pomoc. Naprawdę zawsze! Nigdy nie zostawiam moich klientów samych sobie.

I jak? Gotowy na trening?

Blog o treningu

Zobacz, co nowego opublikowałem na blogu. Poznaj najnowsze techniki oraz skuteczny i efektywny trening.

Plany i trening indywidualny – na siłowni, bieżni, basenie

Do współpracy ze mną zapraszam wszystkich zainteresowanych treningami personalnymi i aktywnym trybem życia. Jeśli chcesz rozpocząć trening brzucha i zbudować solidny kaloryfer, jeśli interesują Cię plany treningowe lub jeżeli chcesz rozpocząć pracę z trenerem personalnym – to świetnie trafiłeś. Oferuję wsparcie w zakresie ćwiczeń na siłowni i biegania, stworzę dla Ciebie odpowiednią dietę treningowej i będę do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy. Skontaktuj się ze mną i sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.