Porady online

Konsultacje – porady – wsparcie

Potrzebujesz pomocy?

Mieszkasz poza Warszawą lub po prostu nie masz czasu na spotkanie ze mną? Właśnie z myślą o Tobie stworzyłem usługę w postaci porad i konsultacji online. Skontaktuj się ze mną i powiedz, w czym mogę Ci pomóc. Konsultacje przeprowadzam zarówno drogą elektroniczną (e-mail), jak i telefoniczną.

Jak przebiegają konsultacje online?

1.

Skontaktuj się telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej i napisz, czego potrzebujesz.

2.

Zapytam Cię o kilka najważniejszych spraw związanych z Twoim stanem zdrowia, trybem życia i nawykami oraz poproszę o wypełnienie krótkiego formularza.

3.

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami oraz po analizie formularza, przygotuję dla Ciebie indywidualny plan działania.

4.

Wspólnie dokładnie omówimy dalsze kroki naszej współpracy. Ustalimy cele, które pozwolą skutecznie realizować postanowienia. Następnie razem przystąpimy do pracy.

5.

Dzięki regularnym kontaktom, wytrwałości i motywacji będziemy razem pracować aż do uzyskania wymarzonego efektu.

Pamiętaj, że na moją pomoc możesz liczyć przez cały czas. Na maile staram się odpowiadać tak szybko, jak to tylko możliwe. Natomiast telefon odbieram prawie zawsze.

To jak? Chcesz porady online?

Porady treningowe i dietetyczne na blogu

Regularnie odwiedzaj mojego bloga, aby poznać najnowsze informacje na temat ciekawych diet, form treningów i zdrowego odżywiania.

Porady i konsultacje przez Internet, trening i diety online

Jeśli podejmiesz ze mną współpracę, masz możliwość pozyskania cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu diety, zdrowego żywienia, treningu i odchudzania. Otwieram się na ludzi, którzy potrzebują wsparcia dietetyka i trenera, nie stawiam ograniczeń w postaci kilometrów, które nas dzielą. Jestem dla Ciebie zawsze – online i podczas indywidualnych spotkań. Chcę Ci pomóc, ponieważ na to zasługujesz!