Podopieczni

Opinie – oceny – rekomendacje

Co na mój temat mają do powiedzenia moi podopieczni?

Dla mnie, jako trenera oraz dietetyka z powołania, nie ma lepszej nagrody niż pozytywny odbiór mojej pracy przez podopiecznych, z którymi współpracowałem.

Każda ich opinia daje mi motywację do dalszej pracy, a Tobie – gwarancję, że to czym się zajmuję, robię w pełni profesjonalnie.

Poznaj opinie ludzi, którzy mi zaufali.

Tomek to prawdziwy pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. W tym co robi jest bardzo elastyczny i  profesjonalny. Cechuje go indywidualne podejście do klienta. Natychmiast rozwiewa każdą moją wątpliwość, czy to w kwestii diety, czy też treningu. Mimo tego, że jest dość mocno zapracowanym człowiekiem to zawsze znajdzie czas, aby pomóc mi rozwiązać problem, który mnie nurtuje. Życzę każdemu, aby natrafił na kogoś takiego jak Tomek, bo to profesjonalista w każdym calu ?

Marcin M.

Handlowiec

Tomka polecił mi mój znajomy, który już od jakiegoś czasu z nim współpracował. Miałem duże problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała mimo diety niskokalorycznej, którą stosowałem (ale bez większych rezultatów). Tomek na pierwszej konsultacji zalecił mi wykonanie badań laboratoryjnych, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Z badań wynikało, że mam hiperinsulinemię oraz insulinooporność, które skutecznie hamowały moje postępy w gubieniu wagi. Przy wsparciu Tomka w ułożeniu prawidłowego jadłospisu, w połączeniu z treningami, które odbywałem pod jego okiem udało mi się osiągnąć to, co sobie założyłem, czyli wysportowaną sylwetkę, a także dużo lepsze samopoczucie. Wyniki badań również poprawiły się, za co jestem Tomkowi niezmiernie wdzięczny?

Michał M.

Firma logistyczna

Bardzo się cieszę, że natrafiłem na taką osobę jaką jest Tomek. Od lat cierpię na zespół metaboliczny, przez co ułożenie dla mnie dobrze zbilansowanej diety jest nie lada wyczynem. Ale nie dla Tomka?! Dzięki jadłospisowi, jaki ułożył dla mnie Tomek, wyregulowałem swoją gospodarkę hormonalną. Poziom insuliny we krwi jest wyregulowany, tsh również. Czuję się super. Sylwetka znacznie się poprawiła, poziom tkanki tłuszczowej zmalał, co mnie bardzo cieszy, bo przy mojej przypadłości nie jest to wcale takie proste?

Marek W.

Stomatolog

Trening pod okiem Tomka oraz regularne konsultacje z nim sprawiły, że w ciągu paru miesięcy nabrałem kilka ładnych kilogramów czystej masy mięśniowej. Tomek rozpisał trening pod moje potrzeby. Ćwiczenia, które wykonuję pod jego nadzorem są bezpieczne i dzięki temu wiem, że żadna kontuzja mi nie grozi?. Porady żywieniowe, których regularnie udziela mi Tomek sprawiają, że efekty mojej pracy są zdecydowanie szybsze. Dzięki temu oszczędzam swój czas oraz pieniądze, które wcześniej traciłem na niepotrzebne eksperymentowanie z „modnymi dietami”. Polecam każdemu, kto chce zyskać swoją wymarzoną sylwetkę. Tomek to profesjonalista w każdym calu.

Dominik B.

Organizator eventów

Miałam obawy, że dieta redukcyjna, na którą się zdecydowałam będzie dla mnie dużym wyzwaniem i będzie się wiązała z mnóstwem wyrzeczeń. Jak wielkie było moje zdziwienie kiedy dostałam pierwszego maila z planem dietetycznym ułożonym przez Tomka. Dieta była niezwykle urozmaicona, smaczna i co najważniejsze – nie czułam się na niej głodna?. Schudłam bardzo szybko, a różnicę jako pierwszy zauważył mój mąż, co mnie bardzo cieszy ?. Polecam współpracę z Tomkiem każdej osobie, która marzy o pięknej, smukłej sylwetce.

Kinga B.

Stylistka

Tomek jest osobą niesamowicie empatyczną i cierpliwą. Mimo tego, że jestem osobą początkującą to Tomek zawsze chętnie służy mi pomocą i tłumaczy zawiłe dla mnie kwestie związane z dietą, a także treningiem na siłowni. Przy Tomku chłonę wiedzę niesamowicie szybko, co jest dla mnie bardzo motywujące.

Paulina K.

Nauczycielka

Do Tomka trafiliśmy z żoną po namowie naszej koleżanki, która w niewiarygodnie szybkim czasie zaczęła nosić ubrania o dwa rozmiary mniejsze. Dzięki współpracy z Tomkiem pozbyła się boczków, nogi stały się znacznie smuklejsze, a uśmiech nie znika z jej twarzy?. Nie ukrywamy, że zachęciło nas to do napisania, a w dalszej kolejności do spotkania się z Tomkiem. Okazał się on osobą bardzo sympatyczną i profesjonalną zarazem. Dzięki temu współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Razem z żoną straciliśmy już 12kg, a to dopiero początek naszej drogi. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Tomkiem każdemu, komu zależy na utracie zbędnych kilogramów i to bez uszczerbku na zdrowiu?!

Paweł i Ania D.

Analityk / Firma konsultingowa

Chcesz, abym Ci pomógł tak samo, jak im?

Opracowywanie i rozpisywanie diet, treningu, odchudzania

Najlepszą nagrodą dla trenera personalnego i osoby zajmującej się przygotowywaniem profesjonalnych diet jest pozytywny odbiór jego pracy. Na tej stronie zamieściłem opinie i oceny wystawione przez moich dotychczasowych klientów, dla których świadczyłem usługi. Jakie? Były to między innymi: przygotowywanie diet, rozpisywanie i organizowanie planów treningowych, pomoc w odchudzaniu (spalaniu tłuszczu i pozbycie się kilogramów).