O mnie

Doświadczenie – wykształcenie – pasja

Tomasz Deręgowski

Poznaj moje: doświadczenie, pasję oraz wykształcenie.

To dzięki nim, współpracując ze mną masz pewność, że moja praca jest w pełni profesjonalna i wkładam w nią całe serce.

Moje doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu miałem okazję pracować z ludźmi o bardzo zróżnicowanych problemach związanych z żywieniem i utratą wagi. Do każdego podchodzę indywidualnie, jednocześnie jednak czerpię ze swojego dotychczasowego doświadczenia, szukając cech wspólnych. Dzięki temu wiem, jaka dieta, trening czy jadłospis będzie dla Ciebie najlepszy.

17 lat

doświadczenia

Nazywam się Tomasz Deręgowski. Od lat zajmuję się układaniem diet oraz treningiem personalnym. Profesjonalnie przygotowuję diety dostosowane do potrzeb i wymagań swoich podopiecznych. Aby mogli osiągać wyznaczone sobie cele, opracowuję plany treningowe i prowadzę treningi.

Moje wykształcenie

Moje wykształcenie daje Ci pewność, że usługi, które dostarczam, są profesjonalne i w pełni sprawdzone, opierają się na szerokiej wiedzy z zakresu dietetyki, żywienia i treningu.

12 lat

praktyki

Ukończyłem studia wyższe na Wydziale Nauk O Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie. Z wykształcenia jestem także farmaceutą. Ponadto od kilku lat jestem certyfikowanym trenerem personalnym (w 2010 roku ukończyłem kurs w Polskiej Akademii Sportu).

Pasja do sportu

Pasja to coś, co mnie napędza, pcha do przodu i pozwala nieustannie się rozwijać.

Dzięki niej jestem w stanie dostarczać coraz lepsze rozwiązania z zakresu dietetyki i treningu. Kwestiami zdrowotnymi, dietetyką, a przede wszystkim treningami zajmuję się na co dzień. Szeroko pojęty temat kulturystyki oraz fitnessu jest mi bliski od ponad 17 lat (to ponad połowa mojego życia!). W samym zawodzie natomiast jestem aktywny od blisko 12 lat. Sport towarzyszy mi od zawsze, to dzięki niemu nauczyłem się pokonywać własne słabości i dostrzegać w sobie potencjał.

Doświadczony trener personalny i dietetyk

Moje doświadczenie, ukończone szkoły, lata pracy oraz nauki świadczą o tym, że jestem profesjonalistą o szerokiej wiedzy z zakresu dietetyki i treningu. Wiem, jak przygotować dietę i jadłospis odpowiedni dla konkretnego organizmu. Tworzę również diety dla ludzi cierpiących na różne schorzenia (cukrzycę, nadwagę i wiele innych), prowadzę i wspieram zawodników kulturystyki, fitnessu i innych sportów zarówno sylwetkowych, jak i siłowych.