Dietetyk Wrocław

Czołem! To ja – Tomasz Deręgowski! Z zawodu dietetyk, trener, a także farmaceuta. Szukasz profesjonalisty, który pomoże Ci schudnąć? Najlepsza dieta jest tym, czego szukasz? Doskonale trafiłeś, bo tematyką żywienia i zrzucania zbędnych kilogramów zajmuję się już od ponad 17 lat (w tym dwanaście w pracy zawodowej). Układam zbilansowane diety, prowadzę treningi indywidualne i grupowe, a także po prostu pomagam w odchudzaniu i powrocie do zdrowia.

Do każdego przypadku podchodzę w sposób zindywidualizowany, bo wiem, że nie ma dwóch takich samych osób i każdy potrzebuje innego podejścia, innej diagnozy i innej diety.

Chcesz uzyskać pomoc i dowiedzieć się, co zrobić żeby schudnąć? Jesteś we właściwym czasie i miejscu – teraz wystarczy, że tylko się ze mną skontaktujesz. A ja gwarantuję, że zrobię wszystko, abyś osiągnął swój cel.

Dieta we Wrocławiu

Ok, powiedzmy sobie szczerze – praktyka to jedno, a teoria to drugie. Dlatego najlepiej połączyć oba te światy. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego poza pracą zawodową zadbałem również o odpowiednie wykształcenie w dziedzinie, w której się specjalizuję.

Od dziecka interesowałem się wiedzą o człowieku, jego żywieniem czy po prostu budową i anatomią ciała. Ukończyłem studia wyższe na SGGW w Warszawie, gdzie uczyłem się na temat m.in. żywienia ludzi. Dodatkowo, posiadam certyfikat trenera personalnego, a także tytuł farmaceuty. To wszystko sprawia, że jestem profesjonalistą, dzięki czemu masz pewność, że swoją pracę wykonuję w pełni fachowo.

Wiem jak zorganizować w pełni kompleksowy trening kondycyjny, siłowy, czy na zbudowanie masy mięśniowej. Umiem stworzyć jadłospis dla osób chcących schudnąć, zbudować masę, czy po prostu odbudować zdrowie. Nie są mi obce także diety specjalistyczne przygotowywane np. dla osób cierpiących na różne schorzenia (m.in. dieta cukrzycowa, czy dieta na cholesterol).

Często przygotowuję również diety odchudzające oraz inne ich typy – np. popularna obecnie dieta 1000 kalorii.

Wrocławski jadłospis dieta

Chcesz dowiedzieć się jak schudnąć, a dodatkowo jesteś mieszkańcem Wrocławia? Mieszkasz w tej miejscowości, pracujesz lub uczysz się? A może jesteś w tym miejscu przejazdem? Skorzystaj z mojego wsparcia online, a dobiorę dietę idealną dla Ciebie i dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. Słynie z bogatej historii i ogromnej ilości zabytków. Za sprawą doskonałych uczelni jest też popularnym miastem wśród studentów. Jest to również super miejsca dla wszystkich zainteresowanych kulturystyką, dobrym stanem zdrowia oraz odbywaniem treningów. We Wrocławiu bowiem mieści się wiele prestiżowych siłowni, klubów fitness i innych miejsc, gdzie każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Chcesz się wzmocnić kondycję, zbudować mięśnie albo zrzucić kilka kilogramów zbędnego tłuszczu? Na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce. A po dietę zgłoś się do mnie!

Jeśli jesteś Wrocławianinem lub mieszkasz gdzieś w jego okolicach – skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością opracuję dla Ciebie odpowiedni plan treningowy, a także jadłospis, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Wykonaj 5 banalnie proste kroki, aby zacząć pracę nad swoim działem choćby dziś.

Napisz do mnie (lub zadzwoń), a następnie opowiedz, czego dokładnie potrzebujesz. Wypytam Cię o kilka najważniejszych kwestii, po czym wspólnie omówimy plan działania (ja go opracuję). W następnym kroku zaczniemy ciężką i systematyczną pracę, aż osiągniesz to, co sobie postanowiłeś. Już ja tego dopilnuję!

Zdecydowany na zmianę? Nie zwlekaj i napisz do mnie już teraz. Link do kontaktu znajdziesz poniżej.