Dietetyk Warszawa

Tomasz Deręgowski to właśnie ja. Jestem dietetykiem z ponad 17- letnim doświadczeniem w pracy z pełną pasją i zaangażowaniem. Zawodowo zajmuje się m.in. układaniem świetnych diet i treningiem. Do każdego klienta, który ze mną pracuje podchodzę indywidualnie i specjalnie dla przygotowuję dostosowaną do jego potrzeb oraz wymagań dietę. W moją pracę wkładam serce, a także bardzo mocno angażuję się. Wszystko po to, by podopieczni szybko i skutecznie osiągali cele, które przed sobą stawiają. Przygotowuję także plany treningowe. Jako trener personalny: motywuję i zachęcam do efektywnego treningu oraz wiary w swoje własne możliwości.

Jeżeli potrzebne Ci wsparcie prawdziwego pasjonata i profesjonalisty zajmującego się w dziedziną dietetyki i treningu – wystarczy, że skontaktujesz się ze mną. Razem z pewnością osiągniemy Twój wymarzony cel.

Dieta w Warszawie

Wiedz, że jestem osobą godną Twojego zaufania. Gwarancją tego jest moje wykształcenie, a także doświadczenie zawodowe. Wiedza o żywieniu, treningu czy po prostu funkcjonowania ludzkiego ciała budziła we mnie ogromne zainteresowanie już od najmłodszych lat. Uzyskałem wyższe wykształcenie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (SGGW). Dodatkowo, mogę pochwalić się tytułem farmaceuty. Posiadam także certyfikat (dyplom) trenera personalnego. To wszystko sprawia, że moja wiedza z obszaru dietetyki, treningu oraz żywienia jest bardzo szeroka. To co również wpływa na jakość moich usług jest fakt, że mam wielkie zamiłowanie do szeroko pojętego sportu.

Kulturystyką, dietami i fitnessem zajmuję się już ponad dwanaście lat. Dzięki mojej szerokiej wiedzy w tych dziedzinach masz pewność, że wiem w jaki sposób zaplanować dietę, przygotować profesjonalny jadłospis oraz przeprowadzić kompleksowy trening.

Dieta redukcyjna, dla cukrzyków, mężczyzn, czy kobiet – te, jak i wiele innych przygotuję dla Ciebie (zgodnie z Twoimi potrzebami). Podpowiem Ci, co jeść aby schudnąć (zaplanuję odżywanie oraz suplementy).

Warszawski jadłospis i dieta

Jesteś z Warszawy lub okolic? To świetnie. Właśnie tam spędzam większość czasu, choć jako dietetyk online działam w całej Polsce. Warszawa to stolica Polski, a zarazem największe i jedno z bardziej atrakcyjnych miast w naszym kraju. Ma liczne zabytki oraz miejsca, do których warto się udać. W tym naturalnie wiele bardzo dobrze wyposażonych klubów sportowych idealnych dla osób, które chcą schudnąć 5kg, 10 kilo, a może i więcej. Dobrą siłownię czy klub sportowy znajdziesz praktycznie w każdej dzielnicy Warszawy o począwszy od Ursynowa, Mokotowa, Woli, Śródmieścia, na Pradze czy Białołęce kończąc.

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub jesteś tu przejazdem – skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci w treningu, ułożę świetnie zbilansowaną dietę i po prostu pomogę Ci schudnąć!

Zrób to już teraz w pięciu prostych krokach:

  • Skontaktuj się ze mną i powiedz, czego dokładnie potrzebujesz.
  • Zadam kilka pytań apropo Twojego zdrowia, nawyków i kondycji.
  • Potem omówimy przygotowany przeze mnie plan ćwiczeń i diety, a następnie wyznaczymy Twoje cele.
  • Wspólnie przystąpimy do intensywnej pracy.
  • A na koniec osiągniemy cel, który sam wyznaczysz.

Nie ma na co czekać. Napisz do mnie, bo razem z pewnością zdziałamy znacznie więcej.