Dietetyk Toruń

Dieta online dla każdego – jeśli potrzebujesz wsparcia, bo chcesz schudnąć powrócić do dawnej sylwetki, zadbać o kondycję lub na przykład zbudowanie (lub wzmocnienie) masy mięśniowej – to jest właściwe miejsce.

Jestem Tomasz Deręgowski i z przyjemnością Ci pomogę osiągnąć Twoje plany, które przed sobą postawiłeś. Zajmuję się szerokim tematem żywienia i opracowywania diet na różne okazje. Tworzę także plany treningowe oraz prowadzę konsultacje i porady (na żywo i przez Internet).

Dietetyka i sport są tym, czym zajmuję się już grubo ponad 17 lat, z czego dwanaście robię to także zawodowo. Cały ten czas pracy z różnymi klientami i ich problemami dietetycznymi oraz żywieniowymi, pozwolił mi na zdobycie bardzo cennego doświadczenia. Z powodzeniem wykorzystuje je w codziennej pracy z dietami i treningami.

Dieta w Toruniu

Uzupełnieniem praktyki jest teoria, a konkretnie studia i wykształcenie zdobywane przeze mnie przez cały czas. Ukończyłem studia wyższe na SGGW w Warszawie. Na uczelni tej studiowałem m.in. tematykę związaną z żywieniem, dietetyką oraz ogólnie prawidłowym funkcjonowaniem ludzkiego organizmu.

Dodatkowo, nie spocząłem na laurach i nie zakończyłem edukacji tylko na studiach. Jestem też dyplomowanym i certyfikowanym trenerem personalnym, a ponadto dumnie nosze tytuł farmaceuty.

Dzięki połączeniu lat doświadczeń z latami nauki, swoim klientom dostarczam usługi na najwyższym możliwym poziomie. Wszystko dzięki pasji oraz hobby, jakimi są dla mnie dietetyka, uprawianie sportu i ogólnie zdrowe odżywianie.

Co to wszystko oznacza dla Ciebie? Równanie pasja + doświadczenie + wykształcenie to gwarancja dobrze wykonanej pracy i pełnego profesjonalizmu. W związku z tym przygotuję dla Ciebie odpowiednią dietę, podpowiem jak skutecznie schudnąć, a w razie potrzeby – poprowadzę Twój trening na siłowni.


Toruńska dieta, przepisy i jadłospis

Zdecydowany na rozpoczęcie pracy? Dodatkowo jesteś z miasta Torunia? Nawet w tej chwili możesz skorzystać z diety online. Jak? Użyj przycisku umieszczone poniżej, aby przejść do formularza i skontaktować się ze mną.

Toruń jest miastem położony w północnej części Polski, w województwie kujawsko – pomorskim. Co ciekawe prawa strona Torunia położona jest na pomorzu, lewa natomiast – na kujawach. Zamieszkuje je ponad 200 tysięcy ludzi, a samo miasto leży nad Wisłą. Toruńskie miasto słynie przede wszystkim ze średniowiecznego zespołu miejskiego, które notabene została wprowadzone na listę UNESCO. Fani sportu i zdrowia również znajdą w nim atrakcje – liczne kluby oraz siłownie.

Liczysz na wsparcie dietetyka online? Cały czas jestem dostępny pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Kliknij przycisk prowadzący do formularza, aby je poznać.