Dietetyk Szczecin

Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Szczecina, ale także jego okolic, jak i całego województwa zachodnio – pomorskiego. Jeśli pilnie poszukujesz diety online i pomocy w bieżący treningu (lub dopiero chcesz takowy zacząć) – skontaktuj się ze mną, Tomkiem Deręgowskim.

Dietetyką oraz treningami (także personalnymi) zajmuję się od ponad 17 lat, z czego 12 robię to w pełni zawodowo. Dla swoich klientów świadczę usługi w zakresu opracowywania jadłospisów (m.in. szybka dieta, odchudzanie brzucha, czy chociażby dieta niełączenia) i doradzam jak najszybciej schudnąć. Jeżeli chcesz, abym pomógł także Tobie – skorzystaj z dedykowanego formularza kontaktowego. Odpowiem najszybciej jak się da!

Dieta w Szczecinie

Daję Ci stuprocentową pewność, że powierzając mi swoje zdrowie, marzenia oraz cele, pracujesz z właściwa osobą. Poza długoletnim praktycznym doświadczeniem w roli dietetyka, legitymuję się też wykształceniem. To ono pozwala mi dostarczać usługi dietetyczne i nie tylko na najwyższym poziomie. Mam wyższe wykształcenie w zakresie żywienia, dietetyki i wiedzy w dziedzinie ludzkiego organizmu, które uzyskałem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w naszej stolicy. Poza tym z zawodu jestem trenerem personalnym (co potwierdza zdobyty przeze mnie certyfikat) oraz posiadam tytuł farmaceuty.

To wszystko sprawia, że do tematy żywienia i układania jadłospisów mogę podchodzić w sposób kompleksowy. Dbam nie tylko o skuteczność diety, ale także o jej bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia i życia.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiam poczucie bezpieczeństwa moich podopiecznych. Nie stosuję „cudownych” metod odchudzania, ani nie obiecuję rzeczy nierealnych. Dostarczam tylko sprawdzone sposoby, które w żaden sposób nie zagrażają organizmowi. Jeżeli dla Ciebie również bezpieczeństwo jest sprawą kluczową – napisz nawet dziś.

Szczecińska dieta przepisy

Mieszkasz w Szczecinie? W takim razie nawet teraz możesz skorzystać z mojej diety online. Wystarczy, że przejdziesz do formularza – jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk.

Szczecin jest uznawany za centralny ośrodek północno – zachodniej części Polski i zarazem stolicę województwa. Miejscowości tej na stałe mieszka ponad czterysta tysięcy mieszkańców. Poza dużą liczbą zabytków i atrakcji turystycznych, Szczecin można uznać także za centrum akademickie (mieści się w nim wiele znamienitych uczelni).

Potrzebujesz pomocy już teraz? Chyba nie masz na co czekać, bo najgorszy jest pierwszy krok. Zadzwoń do mnie i wspólnie zacznijmy pracę nad Twoją wymarzoną sylwetką!