Dietetyk Sopot

Szukasz diety, która naprawdę Ci pomoże? Właśnie trafiłeś na stronę dietetyka, który może pochwalić się następującymi rzeczami:

  • 17 lat praktycznego doświadczenia w tworzeniu diet, jadłospisów, analizowaniu budowy i zapotrzebowania organizmu.
  • 12 lat zawodowej pracy jako dietetyk i trener.
  • 10 lat nieustannej edukacji w zakresie budowania diet, funkcjonowania ludzkiego organizmu i wielu innych cennych informacji.

Jestem Tomasz Deręgowski – swoją pracę łączę z pasją, do tego co robię. Dlatego jestem w stanie dostarczać moim klientom najlepsze rozwiązania w zakresie żywienia i treningów. Podpowiadam jak zrzucić nadwagę, co jeść, aby czuć się dobrze, a także czego unikać, aby organizm pracował jak najsprawniej.

Swoje usługi świadczę zarówno stacjonarnie, jak i online, dzięki czemu każdy zainteresowany może z nich skorzystać.

Dieta w Sopocie

W swojej pracy przede wszystkim stawiam na bezpieczeństwo, ale także na skuteczność. Doskonale wiem, że moi klienci przychodzą do mnie po konkretne efekty, dlatego po wnikliwiej analizie m.in. składu ich ciała, dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz celów, jakie chcą osiągnąć – przygotowuję diety idealnie dopasowane do ich potrzeb. Diety, które doprowadzą ich celów, które sami sobie obierają (a ja w tym pomagam).

Pracuję zarówno z osobami zawodowo zajmującymi się sportem (kulturystami, siłaczami itp.), jak i ludźmi podchodzącymi do tematu sporty w sposób hobbystyczny. Przygotowuję również diety dla nastolatków, jak i seniorów.

Sopocka dieta, jadłospis w Trójmieście

Mieszkasz w Sopocie lub jego okolicach? Na przykład w Trójmieście lub gdzieś nieopodal? Nawet w tej chwili możesz zamówić u mnie dietę online. Kliknij i skorzystaj już teraz! Gwarantuję, że się nie zawiedziesz.

Sopot to najbardziej turystyczna z trzech miejscowości tworzących Trójmiasto. Jest najmniejszym, jednak najbardziej rozrywkowym z tych miast. To tu gromadzą się najważniejsze wydarzenia kulturalne, imprezy plenerowe (i nie tylko), a także do Sopotu zjeżdża największa liczba turystów.

A co ze sportem? W Sopocie również jest on popularny, co potwierdzają licznie występujące w nim kluby sportowe, czy też fitnessowe oraz wiele siłowni. Chcesz schudnąć? Kliknij, aby skontaktować się z dietetykiem online.