Dietetyk Rzeszów

Szukasz diety online lub pomocy w treningu i trafiłeś na stronę Tomka Deręgowskiego? Już wyjaśniam – jesteś w możliwie najlepszym miejscu! Jako dietetyk i trener z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem w branży sportu i zdrowego żywienia z pewnością mogę Ci pomóc.

Potrzebujesz plan diety, interesuje Cię szybkie odchudzanie, a może dieta optymalna jest tym, czego szukasz właśnie w tym momencie? Skorzystaj z mojego doświadczenia w opracowywaniu profesjonalnych diet i schudnij!

Daję gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia i tego, że do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny. Dietetyka i sport to nie tylko moja praca, to przede wszystkim moje hobby. Daj sobie pomóc już teraz. Skontaktuj się ze mną i wspólnie zacznijmy pracować.

Dieta w Rzeszowie

Jesteś z Rzeszowa lub jego okolic (np. całego województwa podkarpackiego)? No to super się składa! Moje wsparcie i opracowywanie diet online może pomóc także Tobie.

17 lat doświadczenia to całkiem sporo, jednak przyznasz, że poza praktyką również liczy się teoria. Ja o tym pamiętałem, dlatego poza pracą z moimi podopiecznymi i wsparciem ich w chudnięciu czy budowaniu mięśni oraz kondycji, ukończyłem również odpowiednie szkoły. To dzięki nim jeszcze bardziej pogłębiłem posiadaną wiedzę, tym samym mogąc świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Mam wyższe wykształcenie uzyskane na SGGW w Warszawie, gdzie studiowałem nauki o żywieniu, budowie i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu oraz utrzymaniu go w zdrowiu i dobrej formie przez lata. Na moim koncie jest także certyfikat i dyplom trenera personalnego. Poza wyżej wymienionymi mogę pochwalić się również tytułem farmaceuty.

To właśnie dzięki połączeniu lat praktyki i kierunkowego wykształcenia dysponuję kompleksową wiedzą na temat diet i mogę w profesjonalny sposób pomagać moim klientom. Przygotowując jadłospisy takie jak dieta dla nastolatków, dieta na odchudzanie, prowadzić treningi czy po prostu doradzać jak schudnąć.

Rzeszowska dieta i jadłospis

Jesteś z Rzeszowa i potrzebujesz pomocy w zrzuceniu kilku kilo? Może pragniesz zmienić dotychczasowy styl życia i potrzebna Ci jest odpowiednia dieta oraz wsparcie trenera? Doskonale – teraz wystarczy, iż skontaktujesz się ze mną, a ja już będę wiedział, jak Cię wesprzeć.

Rzeszów to piękne podkarpackie miasto leżące w południowo – wschodniej części naszego kraju. Mieszka w nim blisko dwieście tysięcy osób, a samo miasto może poszczycić się m.in. Uniwersytetem Rzeszowskim, portem lotniczym, czy choćby parkiem naukowo-technologicznym. W mieście znajduje się również mnóstwo atrakcji dla mieszkańców (jak i osób przyjezdnych) zainteresowanych sportem, zdrowym jedzeniem, czy ogólnie ekologicznym trybem życia. W okolicy leżą doskonale wyposażone siłownie z dobrym sprzętem i personelem, a także liczne kluby sportowe i fitness.

Zainteresowany współpracą ze mną? Skorzystaj z formularza kontaktowego (znajdziesz go klikając poniższy przycisk).