Dietetyk Poznań

Nazywam się Tomasz Deręgowski i posiadam 17- letnie doświadczenie jako dietetyk. Praca jest moją pasją. Zajmuje się zawodowo układaniem diet oraz treningiem personalnym. Do każdego mojego klienta podchodzę w sposób indywidualny i specjalnie dla niego przygotowuję dietę dostosowaną do jego potrzeb i wymagań. W to co robię, wkładam całe serce i mocno się angażuję po to, aby moi podopieczni jak najszybciej osiągali wyznaczone przez siebie cele. Opracowuję również plany treningowe i jako trener motywuję do efektywnego działania oraz zwiększenia wiary w swoje możliwości.

Jeżeli potrzebujesz pomocy od prawdziwego profesjonalisty w dziedzinie dietetyki oraz treningu, skontaktuj się ze mną. Razem szybciej osiągniemy wyznaczony cel.

Dieta w Poznaniu

Abyś wiedział, że jestem osobą godną zaufania. Napiszę kilka zdań na temat mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego. Już od najmłodszych lat wiedza o człowieku, żywieniu oraz jego anatomia budziła moje największe zainteresowanie. Dlatego też ukończyłem szkołę wyższą na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Posiadam również dyplom farmaceuty oraz certyfikat trenera personalnego. Dzięki temu posiadam szeroką wiedzę z zakresu dietetyki, żywienia i treningu. Kolejnym ważnym czynnikiem, który ma znaczny wpływ na efekty mojej pracy jest ogromne zamiłowanie do sportu. To on motywuje mnie do działania i pomaga dostarczać coraz lepsze i nowsze rozwiązania w dietetyce i opracowywaniu odpowiednio dopasowanych treningów. Kulturystyka oraz fitness jest moim hobby, którym zajmuje się od ponad 12 lat. To dzięki aktywności fizycznej i systematyce ćwiczeń potrafię pokonywać wszelkie słabości.

Moje wykształcenie oraz doświadczenie i wieloletnia praktyka są dowodem na to, że jestem prawdziwym profesjonalistą. Posiadam szeroką wiedzę w dziedzinie dietetyki oraz treningu. Dzięki temu wiem jak w odpowiedni sposób przygotować i zaplanować dietę i jadłospis dla każdego z was. Ludzie chorzy na cukrzycę, nadwagę, nie są żadnym problemem. Wiem jaki stworzyć plan diety, by czuli się znacznie lepiej i mogli zgubić zbędne kilogramy. Kobiety po ciąży, dzięki mojej pomocy szybko wrócą do poprzedniej wagi.

Poznański jadłospis dieta

Poznań jest jednym z większych polskich miast. Położony jest w województwie wielkopolskim i liczy ponad 541 tysięcy mieszkańców. Posiada bogatą architekturę, mocno rozwiniętą turystykę oraz jest centrum gospodarczym w całym województwie. To właśnie w Poznaniu powstała jedna z pierwszych organizacji sportowych – Towarzystwo Gimnastyczne “Sokół” przez Ignacego Andrzejewskiego. Organizowane są w tym mieście liczne międzypaństwowe i ogólnopolskie imprezy sportowe np.: biegi maratońskie, zawody konne i wiele innych. Jest to miejscowość zamieszkała przez niezwykle aktywnych ludzi lubiących sport i zdrowy tryb życia.

Jeżeli jesteś z Poznania lub jego okolic i chcesz szybko oraz zdrowo zrzucić zbędne kilogramy skontaktuj się ze mną. Zbilansowana dieta, ćwiczenia odchudzające i odpowiednie suplementy diety pomogą Ci schudnąć.

Możesz to zrobić w 5 krokach:

  1. Zadzwoń lub napisz maila i powiedz, jakiej diety potrzebujesz oraz co dzięki niej chcesz osiągnąć.
  2. Ja zadam Ci kilka pytań odnośnie Twojej kondycji fizycznej, zdrowia i nawyków po to bym mógł przygotować plan działania.
  3. Wspólnie omówimy opracowany przeze mnie plan diety i ćwiczeń oraz wyznaczymy cel do osiągnięcia.
  4. Przystąpimy wspólnie do ostrej i systematycznej pracy nad Twoją sylwetką.
  5. Osiągniemy wyznaczony przez Ciebie cel.

Na co czekasz nie zwlekaj już dłużej! Razem zdziałamy więcej.