Dietetyk Łódź

Jesteś z Łodzi i trafiłeś na tę stronkę w poszukiwaniu dobrej diety i ogólnego wsparcia w procesie chudnięcia oraz treningu? Dokonałeś doskonałego wyboru. Na imię mam Tomek, na nazwisko Deręgowski i od ponad 17 lat jestem czynnie związany z tematyką żywienia oraz sportu. Opracowuję diety, plany treningowe – po prostu robię wszystko, aby wspomóc moich podopiecznych w osiągnięciu wyznaczonych celów i zakładanych planów.

Przygotowuję przeróżne diety i jadłospisy – od prostych planów żywieniowych, których celem jest zbudowanie mięśni lub zrzucenie paru kilogramów tłuszczu, po bardziej skomplikowane i wymagające. Opracuję diety dla cukrzyków, osób starszych, jak i nastolatków. Układam diety tłuszczowe, białkowe, jak i takie, których celem jest walka z cholesterolem, czy niedoborem określonych składników pożywienia (witamin i minerałów).

Chcesz, abym pomógł także Tobie? Skorzystaj z pomocy dietetyka online. To naprawdę proste!

Dieta w Łodzi

Już wspomniałem, że szeroko pojętą dietetyką i żywieniem zajmuję się 17 lat. Zawodowo natomiast tematyka ta towarzyszy mi już dwunasty rok. Jednak praktyka to nie wszystko, co mam Ci do zaoferowania. Poza tym mam również kierunkowe wykształcenie wyższe, które zdobyłem na SGGW w Warszawie.

To tam szkoliłem się w zakresie żywienia, poznawałem budowę i zasady funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz nauczyłem się wielu innych pożytecznych rzeczy, które obecnie z powodzeniem wykorzystuję w pracy jako trener i dietetyk. Czy to wszystko? Poza studiami z powodzeniem zdałem testy i uzyskałem tytuł dyplomowanego trenera personalnego. Dzięki temu dysponuję wiedzą, która pozwala mi prowadzić profesjonalne treningi. Na dodatek, aby dopełnić swoją wiedzę i umiejętności, mam w zanadrzu jeszcze tytuł farmaceuty.

Dla Ciebie oznacza to tyle, że pracując ze mną, pracujesz ze specjalistą i profesjonalistą z swoim fachu. Doświadczenie, wykształcenie, a do tego niezmienna pasja do tego co robię sprawiają, że moje usługi są na najwyższym poziomie.

Łódzka dieta lub jadłospis

Jeżeli jesteś Łodzianinem, mieszkasz tu od urodzenia, a może po prostu przyjechałeś do pracy lub na studia – napisz do mnie. Skorzystaj z pomocy dietetyka online i już od dzisiaj zacznij zmieniać swoje przyzwyczajenia, żywienie, a w konsekwencji także życie.

Łódź to duże miasto położone w centralnej części Polski. Stolica województwa łódzkiego i największy ośrodek akademicki w regionie. Niegdyś słynęła z włókiennictwa, obecnie rozwija się głównie za sprawą licznych biur i korporacji zagranicznych, dostarczając przede wszystkim usługi.

Punktami charakterystycznymi dla Łodzi są ulica Piotrkowska, czyli kultowy i doskonale znany deptak, w centralnej części miasta oraz Manufaktura (oryginalna i niepowtarzalna na skalę światową galeria handlowa). Łódź słynie również z wielu ciekawych klubów i siłowni, dlatego żaden fan sportu nie powinien się w niej nudzić. Pilnie potrzebujesz diety? A może treningu? Kliknij w przycisk, aby przejść do formularza i szybko skontaktować się ze mną. Czekam na Ciebie!