Dietetyk Kraków

Witaj! Jestem Tomek Deręgowski – dietetyk i trener personalny, którego cechami szczególnymi są przede wszystkim praca z wielką pasją i niezwykłe zaangażowanie. Dietetyką zajmuję się już ponad 17 lat układając przez ten czas doskonałe diety (także dieta online), jak i przygotowując treningi.

Jak się ze mną pracuje? Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób, bo wiem jak bardzo ludzie i ich organizmy są od siebie równi. Nie dysponuję dietami uniwersalnymi, dla każdego układam je osobno, a moim priorytetem jest zawsze zbilansowana dieta. Jeżeli powtarzasz sobie ciągle “nie mogę schudnąć” i potrzebny mi “dobry dietetyk” to świetnie trafiłeś. Moja pasja i zaangażowanie w to co robię pozwolą nam wspólnie wyznaczyć, a następnie zrealizować cel. Jesteś z Krakowa? To jeszcze lepiej!

Dieta w Krakowie

Sport i dietetyka to moja pasja, ale by jeszcze lepiej odkrywać tajemnice tych dziedzin niezbędne jest odpowiednie wykształcenie. Dlatego podjąłem oraz ukończyłem wyższe studia na SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Ponadto posiadam tytuł farmaceuty oraz trenera personalnego – potwierdzone certyfikatami i dyplomami.

Na tym jednak nie poprzestaję! Ciągle powiększam swoją wiedzę na temat odżywiania, suplementacji, dietetyki i ogólnie zdrowego trybu życia. Dieta sportowa, dieta na płaski brzuch, ćwiczenia na odchudzanie – te jak i wiele innych nie stanowią dla mnie żadnej tajemnicy.

Krakowska dieta jadłospis

Pochodzisz z Krakowa? Żyjesz w tym mieście i pracujesz? A może mieszkasz w jego okolicach? Skontaktuj się ze mną, a przygotuję dietę, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli spełnić Twoje marzenia. Dzięki mnie dowiesz się czym jest skuteczne odchudzanie, a także poznasz sposoby jak najszybciej schudnąć.

Kraków – dawna stolica Polski. Piękne miasto pełne zabytków (zamków, kamienic, starych uliczek), a przede wszystkim pełne historii. Punktem obowiązkowym dla każdego, który je odwiedza są sukiennice, Wawel, kościół mariacki, a także stary rynek. Nie brakuje w nim także dobrych siłowni i klubów sportowych.

Jeśli szukasz skutecznej diety, bo np. męczy Cię otyłość – zadzwoń lub napisz. Możesz to zrobić w pięciu krokach:

  • Powiedz, czego Ci potrzeba (za pomocą maila lub telefonu).
  • Zadam kilka pytań na temat Twoich nawyków, kondycji oraz zdrowia.
  • W następnym kroku omówimy opracowany plan dietetyczny oraz ćwiczenia oraz wyznaczymy przyszłe cele.
  • Przystąpimy do ciężkiej i bardzo intensywnej pracy.
  • Finalnie osiągniemy cel, który sam sobie wyznaczyłeś.

Proste co nie :)? Na co czekasz? Skorzystaj z formularza kontaktowego i zacznijmy pracę na Twoim ciałem!