Dietetyk Kielce

Pilnie potrzebna Ci dieta, dzięki której schudniesz i wreszcie poczujesz się komfortowo? Chcesz schudnąć 5, 10, a może nawet 15 kg i zrobić to skutecznie, ale przede wszystkim zdrowo? Skontaktuj się ze mną, Tomkiem Deręgowskim, dietetykiem i trenerem osobistym.

Mam za sobą już grubo ponad 17 lat doświadczenia, które spędziłem na przygotowywaniu różnych diet. Od takich, których celem była po prostu utrata wagi, uzyskanie lepszej kondycji czy zbudowanie masy mięśniowej, aż po diety zdrowotne (dla cukrzyków, na cholesterol, dla osób z niedoborami niektórych składników żywieniowych, jak i wiele innych).

Stricte zawodowo tematyką dietetyki i sportu zajmuję się już ponad 12 lat. Zdrowe żywienie i zdrowa postawa to część mojego życia, bez których nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania. To nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Dlatego, współpracując ze mną masz pewność, że pracujesz z profesjonalistą, dla którego dobro klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Dieta w Kielcach

Poza wieloletnim praktycznym doświadczeniem i pracą z wieloma podopiecznymi, moje umiejętności potwierdzają także szkoły, które ukończyłem. Między innymi mam za sobą studia wyższe na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. To właśnie tam zdobywałem wiedzę na temat żywienia, funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz zdobyłem wiele cennych informacji, które z powodzeniem wykorzystuję w codziennej pracy.

Ponadto, na swoim koncie mam ukończony kurs trenera personalnego, potwierdzony certyfikatem i uprawniający mnie do pracy w tym zawodzie. Poza tym dysponuję również tytułem farmaceuty.

To właśnie połączenie wieloletniej praktyki oraz odpowiedniego wykształcenia pozwala mi na świadczenie usług związanych z przygotowywaniem diet i jadłospisów na najwyższym poziomie. Moja wiedza i umiejętności dają mi możliwości tworzenia diet zarówno dla nastolatków, sportowców, osób starszych (seniorów), otyłych, jak i tych cierpiących na różne choroby.

Kieleckie diety i jadłospisy

Szukasz diety online, a jednocześnie jesteś z Kielc bądź ich bliskich lud trochę dalszych okolic? To doskonała informacja! Skorzystaj z mojej pomocy już teraz – klikając w przycisk poniżej, który przeniesie Cię do formularza kontaktowego.

Kielce to miasto, którego liczba ludności sięga blisko 200 tysięcy mieszkańców. Jest stolicą województwa świętokrzyskiego i zarazem centralnym ośrodkiem aglomeracji kieleckiej. W Kielcach znajduje się wiele atrakcji zarówno turystycznych, jak i sportowych. Fani i wielbiciele zdrowego trybu życia z pewnością znajdą w nich coś dla siebie. Funkcjonuje tu wiele kieleckich klubów sportowych i typu fitness, a także liczne siłownie wyposażone w wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt.

Liczy się dla Ciebie skuteczność, ale cenisz sobie również bezpieczeństwo stosowanej diety? Dla moich klientów układam tylko zbilansowane jadłospisy, które w 100 procentach pokrywają się z ich potrzebami. Skontaktuj się ze mną już teraz, abyśmy jak najszybciej mogli zacząć pracę nad Twoją dietą i Twoją przyszłą sylwetką oraz dobrym zdrowiem. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i napiszesz do mnie lub zadzwonisz.