Dietetyk Katowice

Witaj, jeśli szukasz dobrej diety online to doskonale trafiłeś! Jestem Tomasz Deręgowski – trener i dietetyk mogący się pochwalić blisko siedemnastoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie (w tym ponad 12 lat pracy zawodowej).

Układam diety, organizuję treningi, pomagam w odchudzaniu. Tak więc jeśli chcesz się dowiedzieć na przykład jak schudnąć 5 kg, dobrać odpowiednią dietę dla sportowca, poznać ćwiczenia na odchudzanie i wiele innych – to idealne miejsce.

Skontaktuj się ze mną, następnie powiedz czego dokładnie potrzebujesz, a ja postaram Ci się pomóc.

Dieta w Katowicach

Kilkanaście lat doświadczenia to nie wszystko co mam Ci do zaoferowania. Poza doświadczeniem w zdrowym odżywianiu i trenowaniu, charakteryzują mnie jeszcze 2 ważne cechy.

Wykształcenie – ukończyłem studia na warszawskiej SGGW, gdzie nabyłem fachową wiedzę na temat żywienia, anatomii człowieka i wielu innych ważnych aspektów dotyczących m.in. odżywiania. Dodatkowo, posiadam także tytuł farmaceuty, jak i również mogę się pochwalić dyplomem certyfikowanego trenera personalnego.

Pasja – nawet najlepsze szkoły i ukończone kursy nie zastąpią zaangażowania i zainteresowania daną dziedziną. To co robię, wykonują przede wszystkim z miłości do sportu i zdrowego żywienia. Moja praca jest dla mnie również moim hobby.

Co to znaczy dla Ciebie? To, że do każdego klienta podchodzę w pełni profesjonalnie w indywidualnie. Możesz liczyć na moje wsparcie, fachową wiedzę oraz porządną dawkę motywacji – nawet, gdy Tobie jej już zabraknie :).

Zdrowa dieta oczyszczająca, rozdzielna,  dieta odchudzająca, czy dla nastolatków, starych, jak i młodych. To wszystko, jak i wiele więcej znajdziesz u mnie. Jeśli jesteś z Katowic lub okolic śląska – napisz do mnie i schudnij!

Śląski jadłospis i katowicka dieta

Katowice stanowią centralny punkt aglomeracji śląskiej. Jest to jedno z największych miast tego regionu polski. Znane z licznych zabytków i wielu atrakcji turystycznych. Fani sportu, fitnessu czy chociażby zdrowego odżywiania również znajdą w nim coś dla siebie. Katowickie kluby sportowe, siłownie, sale gimnastyczne czy kluby fitness niczym nie odstają od podobnych miejsc w całej Polsce. Są dobrze wyposażone, a każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic, mieszkasz tu, uczysz się, pracujesz lub po prostu jesteś przejazdem – skontaktuj się ze mną i skorzystaj z porad dietetycznych online. Możesz uzyskać potrzebną Ci pomoc bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, powiesz lub napiszesz, w czym mogę Ci pomóc. A ja przygotuję dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy, suplementacyjny czy treningowy, który pomoże osiągnąć to o czym marzysz. Doskonałą sylwetkę, zdrowy organizm, czy duże mięśnie.

Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie choćby i teraz!