Dietetyk Gdynia

Dieta online dostępna praktycznie na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania i jadłospisu, który pozwoli Ci schudnąć lub wspomóc w chorobie – to jesteś na właściwej stronie. Jestem Tomasz Deręgowski, trener i dietetyk, pracujący w tym zawodzie już dwanaście lat. Natomiast tematyką diet, treningów, jak i całego sportu towarzyszy mi już od siedemnastu lat.

Tworzę kompleksowe diety dla chory, sportowców, młodych, jak i starych. Diety tłuszczowe, beztłuszczowe, a także takie biorące pod uwagę indywidualne preferencje i wymagania podopiecznych.

Moim celem zawsze jest finalne zadowolenie klienta, a także osiągnięcie przez niego zakładanych postępów – czy to zrzucenia zbędnego tłuszczu, czy powrót do dawnej sylwetki, czy choćby zbudowanie optymalnej formy.

Jeżeli liczą się dla Ciebie efekt, jednak również pamiętasz o zdrowiu i bezpieczeństwie Twojego organizmu – napisz do mnie. Oferuję wsparcie w diecie online, które z pewnością przyniesie Ci pożądane skutki i z którego będziesz zadowolony.

Dieta w Gdyni

Jeżeli na co dzień mieszkasz w Gdyni lub na przykład okolicach Trójmiasta to doskonale. Abym mógł zacząć Cię wspierać w diecie wystarczy, że użyjesz przycisku, który znajduje się poniżej i skontaktujesz się ze mną.

Masz gwarancję, że będziesz pracował z profesjonalistą w swoim fachu, bowiem poza długoletnim doświadczeniem mam za sobą również ukończone odpowiednie szkoły i kursy. Mam wykształcenie wyższe uzyskane w Warszawie (na SGGW). Studiowałem kierunek związany z szeroko pojętą tematyką odżywiania, a także budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Dysponuję również tytułem farmaceuty uprawniający mnie do wykonywania tego zawodu. Na swoim koncie mam też ukończony kurs trenera personalnego (potwierdzony odpowiednim dyplomem i certyfikacją).

To wszystko sprawia, że do tematu odżywiania podchodzę w pełni kompleksowo. Z jednej strony wiem, jak funkcjonuje organizm i czym trzeba go „zasilać”, aby pracował prawidłowo. Z drugiej strony wiem, jaki trening dopasować do jakiej diety (i na odwrót). Doskonale dopasowuję również odpowiednie suplementacje.

Trójmiejski jadłospis i Gdyńska dieta

Gdynia stanowi jedno z miast tworzących Trójmiasto. Pod względem zarówno turystycznym, jak i samych atrakcji dla zwiedzających jest to „najspokojniejsze” z tych trzech miast. Niektórzy nazywają ją także sypialnią Gdańska i Sopotu.

To jednak nie znaczy, że w Gdyni nie ma co robić. Jest tam mnóstwo ciekawych atrakcji, z czego wiele skupia się wokół największego atutu – bliskości morza Bałtyckiego. Także fani sportu nie mają powodów do narzekania. Gdynia jest bowiem bogata w wiele atrakcji sportowych. Znajduje się w niej mnóstwo klubów fitness, klubów sportowych (w tym takich, w których można ćwiczyć różne sporty walki), jak i tradycyjnych siłowni – dużych np. w galeriach handlowych, jak i mniejszych kameralnych, czy nawet małych osiedlowych.

Jeżeli zależy Ci na efektach i skutecznej pracy nad sobą i zyskanie odpowiedniej diety – kontakt do mnie znajdziesz po kliknięciu w przycisk (poniżej). Wesprę Cię w schudnięciu, wyjściu z otyłości lub po prostu np. zbudowaniu lepszej sylwetki i mięśni.