Dietetyk Gdańsk

Cześć! Mam na imię Tomasz, na nazwisko Deręgowski. Jestem dietetykiem i trenerem z 17-letnim doświadczeniem (w tym 12 lat pracującym w tej dziedzinie). Zawodowo układam profesjonalne diety, zajmuję się treningami, a także pomagam w odchudzaniu (doradzam m.in. co jeść żeby schudnąć).

Do każdego podopiecznego, który zgodzi się powierzyć mi swoje ciało i zdrowie, podchodzę w pełni profesjonalny sposób. W swoją pracę angażuję się całym sobą, ponieważ jest to także moja pasja i sposób na życie.

Jako dietetyk i trener doradzam jak schudnąć szybko, opracowuję kompleksowe plany treningowe, motywuję i zachęcam do działania. Tak, by postawione przez Ciebie cele, mogły być jak najszybciej osiągnięte.

Dieta w Gdańsku

W dzisiejszych czasach sama pasja i doświadczenie to za mało. Dlatego, aby być jeszcze lepszym w swojej dziedzinie, dietetyk potrzebuje odpowiedniego wykształcenia. Ja ukończyłem studia wyższe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Warszawa), gdzie studiowałem nauki  żywieniu człowieka oraz konsumpcji.

Mogę też pochwalić się dyplomami i certyfikatami potwierdzającymi moją wiedzę i praktykę w zawodzie farmaceuty oraz trenera personalnego. Dzięki nim wiem co to zdrowe odżywianie, czy choćby czym jest skuteczna dieta.

To właśnie wieloletnie praktyka, wykształcenie, ale przede wszystkim miłość do tego co robię sprawiają, że masz gwarancję, iż współpracujesz z profesjonalistą, który zna się na swojej pracy. Męczy Cię otyłość, a najskuteczniejsza dieta jest tym, czego szukasz? Jesteś w bardzo dobrym miejscu.

Gdańskie jadłospisy i diety

Jesteś z Gdańska lub miejscowości położonych nieopodal? No to super! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak szybko schudnąć lub potrzebujesz innej porady to jestem do Twojej dyspozycji.

Gdańsk to świetne miasto leżące nad samym morzem Bałtyckim i przynależące do województwa pomorskiego. Stanowi największą miejscowość z całego Trójmiasta (Sopotu i Gdyni) i ma liczne atrakcje. Najważniejszą z nich jest z pewnością samo morze, nad które co roku przybywają tłumy turystów. Miasto Gdańsk to także liczne kluby fitness, sportowe oraz doskonale wyposażone siłownie, w których każdy chcący schudnąć lub poprawić sylwetkę znajdzie coś dla siebie.

Jeśli okazyjnie przebywasz w Gdańsku, mieszkasz w tym mieście lub pracujesz – skorzystaj z porad dietetyka online. Skorzystaj z formularza na stronie i skontaktuj się ze mną.

Wystarczy pięć bardzo prostych kroków, abym mógł Ci pomóc. Wykonaj je już dziś:

  1. Kliknij i wyślij zapytanie za pomocą formularza (możesz to też zrobić telefonicznie).
  2. Zadam Ci dosłownie kilka pytań o Twoje zdrowie, Twoją kondycję fizyczną oraz Twoje nawyki.
  3. Następnie razem omówimy plan diety i ćwiczeń, który dla Ciebie opracuję.
  4. Potem wspólnie przystąpimy do systematycznej i ciężkiej pracy nad Twoją sylwetką i nie tylko.
  5. A na koniec osiągniemy cel, o którym marzysz.

Nie masz co zwlekać. Jeszcze dużo pracy przed nami. Dlatego skontaktuj się jak najszybciej!