Dietetyk Częstochowa

Jeśli chcesz odmienić swoje życie poprzez zmianę stylu odżywiania, odpowiednie treningu lub po prostu zrzucenie zbędnych kilogramów – trafiłeś najlepiej, jak mogłeś. Jestem dietetykiem i trenerem, na imię mam Tomek, a na nazwisko Deręgowski. Układaniem jadłospisów i treningów zajmuję się już 17 lat, w tym 12 lat jest to nie tylko hobby czy pasja, ale także praca zawodowa.

Dla moich klientów świadczę kompleksowe usługi związane z wsparcie w utracie nadwagi, ale i nie tylko. Dieta na cholesterol, dieta niskokaloryczna, czy wsparcie jak szybko schudnąć z brzucha to tylko przykłady zakresu mojej pracy w roli dietetyka i trenera.

Zainteresowany pomocą z mojej strony? Nie krępuj się i napisz nawet w tym momencie. W razie czego możesz nawet zadzwonić.

Dieta w Częstochowie

Pracując ze mną masz 100-procentową pewność, że powierzasz swoje zdrowie i organizm właściwej osobie. 17 lat praktyki to nie wszystko co mam do zaoferowania. Poza latami pracy ciągle się dokształcam, a najlepszymi przykładami tego są ukończone studia w zakresie żywienia i dietetyki, zdobycie certyfikatu potwierdzającego wiedzę i umiejętności do wykonywania zawodu trenera personalnego, czy choćby tytuł farmaceuty.

Wszystko to sprawia, że doskonale znam się na robocie, którą wykonuję, a Tobie daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności. Jeżeli zależy Ci na skutecznej utracie wagi i chcesz uzyskać dietę online – napisz lub zadzwoń do mnie.

Częstochowska dieta oraz jadłospis

Jesteś z Częstochowy? No to jeszcze lepiej! Nawet w tym momencie możesz skorzystać z porady dietetycznej online i już dziś zacząć zmieniać swoje życie. Wystarczy, że zrobisz ten pierwszy krok, który zazwyczaj jest najtrudniejszy.

Częstochowa, ponad 200-tysięczne miasto z województwie śląskim (choć leży stosunkowo blisko centrum naszego kraju). Miejscowość z bardzo bogatą historią (prawa miejsce uzyskała w drugiej połowie 14 wieku). Słynie przede wszystkim z klasztoru na Jasnej Górze, ale z pewnością nie jest to jedyna atrakcja, dla której warto odwiedzić Częstochowę. Fani i zapaleni sportowcy również znajdą powody by odwiedzić to miejsce. W Częstochowie znajduje się bowiem wiele siłowni, klubów dla sportowców, jak i pasjonatów fitnessu.

Chcesz być jednym z nich, jednak potrzebujesz wsparcia? Nie czekaj i korzystając z formularza znajdującego się pod poniższym przyciskiem, nawiąż ze mną kontakt nawet teraz. Z pewnością pomogę Ci schudnąć!