Dietetyk Bydgoszcz

Dietetyk, trener, konsultant, Tomasz, Deręgowski. Tak, to ja! Bardzo mi miło, że odwiedziłeś moją stronę. Jeśli szukasz diety lub chcesz pomocy w treningu i odchudzaniu to jesteś w najlepszym możliwym miejscu.

Jestem profesjonalistą w tej dziedzinie, który może się pochwalić już grubo ponad 17 latami doświadczenia i aż 12 latami pracy zawodowej. Układam jadłospisy, prowadzę treningi, pomagam w odchudzaniu, powrocie do zdrowia i zyskania dobrej kondycji oraz lepszego samopoczucia.

Chcesz, abym przygotował dla Ciebie dietę? Napisz do mnie (bądź zadzwoń), a zrobię wszystko co się da, abyś osiągnął cel, który przed sobą stawiasz.

Dieta w Bydgoszczy

Dieta na brzuch? Dieta oczyszczająca? A może zupełnie inna? Znam się na wielu podejściach do odchudzania i żywienia, ponieważ poza doświadczeniem w pracy z podopiecznymi ukończyłem także odpowiednie studia. Jestem absolwentem szkoły wyższej w Warszawie. A konkretnie popularnego SGGW, gdzie przyswoiłem między innymi wiedzę na temat budowy ludzkiego organizmu, jego funkcjonowania oraz żywienia. Dodatkowo, dysponuję także certyfikatem potwierdzającym moje kwalifikacje w zawodzie trenera personalnego. Mam również dyplom uprawniający do posługiwania się tytułem farmaceuty.

Dzięki temu wiesz, że jestem osobą, która faktycznie może Ci pomóc. Napisz do mnie i schudnij – choćby teraz!

Bydgoski jadłospis, a także dieta

Pochodzisz z Bydgoszczy? Mieszkasz na Kujawach? Pracujesz, studiujesz lub po prostu uczysz się tam? Doskonale! Pomoc dietetyka online lub ćwiczenia na odchudzanie będą dla Ciebie idealne.

Bydgoszcz to duże miasto położone w północnej części Polski, a konkretniej w województwie kujawsko-pomorskim. Mieszka z nim ponad 350 tysięcy mieszkańców, a samo miasto znane jest z licznych atrakcji turystycznych i zabytków historycznych. Także pod względem sportowym ma się całkiem nieźle. W Bydgoszczy znajduje się bowiem wiele bardzo bogato wyposażonych siłowni. Fani sportów walki czy choćby fitnessu (to zwłaszcza dla trenujących pań), też znajdą coś dla siebie – w licznych klubach obecnych na terenie miasta.

Jeśli Bydgoszcz to Twoje miasto i poszukujesz wsparcia w diecie oraz porad online – kliknij w odnośnik poniżej i skontaktuj się ze mną. Po wstępnym rozpoznaniu twoich potrzeb, przygotuję odpowiedni plan działania i razem będziemy dążyć do osiągnięcia przez Ciebie zamierzonego celu.

W mojej ofercie znajdziesz rzeczy takie jak: zdrowie żywienie, ćwiczenia na odchudzanie, dieta niskokaloryczna, ale i mnóstwo innych!