Dietetyk Białystok

Witaj na stronie Tomasza Deręgowskiego. Jeśli szukasz wsparcia w diecie, treningu i odchudzaniu to idealnie trafiłeś. Fajnie, że jesteś! Poznaj trochę informacji o mnie. Jestem trenerem, dietetykiem, a także farmaceutą. Sport i tematyka zdrowego żywienia towarzyszą mi już ponad długich lat. Z czego 12 lat zajmuję się tymi dziedzinami zawodowo. W pracy z klientami liczą się dla mnie przede wszystkim w pełni indywidualne podejście (bo każdy wymaga innego) oraz pełen profesjonalizm.

Przygotowuję plany dietetyczne mające na celu zrzucenie zbędnych kilogramów (dzięki nim dowiesz się np. jak schudnąć 10 kg albo więcej), poprawę zdrowia, a także kondycji. Opracowują również pełne treningi (dobra dieta dla sportowca to też ważna rzecz). Każdego swojego klienta motywuję i podtrzymuję na duchu – nawet w najtrudniejszych momentach. Albowiem wiem, że aby osiągnąć zamierzony cel potrzebna jest wytrwałość i wsparcie – tak samo w diecie, jak i w treningu.

Dieta w Białymstoku

Jesteś z Białegostoku? Skontaktuj się ze mną! Przyznaję, że lata doświadczenia dają bardzo dużo i w istotny sposób wpływają na moją wiedzę oraz jakość świadczonych przeze mnie usług. Jednak poza nim liczy się również odpowiednie kierunkowe wykształcenie. Dlatego ukończyłem studia wyższe w Warszawie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (popularne SGGW), gdzie uczyłem się m.in. o żywieniu i budowie ludzkiego organizmu.

Poza dyplomem uczelni wyższej mogę się poszczycić także posiadaniem tytułu farmaceuty, a także certyfikatem potwierdzającymi moje kwalifikacje w zawodzie trenera personalnego. To co jeszcze mnie charakteryzuje to przede wszystkim zamiłowanie i wielkie zainteresowanie tematyką sportu, treningu, żywienia, diet, czyli po prostu zdrowego trybu życia. Mogę z całą stanowczością stwierdzić, że moja praca jest moją wielką pasją oraz hobby.

Dla Ciebie oznacza to tyle, że jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, możesz być pewien, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby Ci pomóc. Przygotuję dietę, rozpiszę treningi, jak i wiele innych rzeczy.

Białostocki jadłospis dieta

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej części Polski na Podlasiu. Otoczone pięknymi zielonymi terenami, również w samym centrum jest bardzo atrakcyjnym miejscem, w którym wiele osób znajdzie mnóstwo atrakcji. Również fanatycy sportu i zdrowego trybu życia znajdą w nim coś dla siebie. W Białymstoku jest wiele ciekawych miejscówek do odbywania treningów – czy to klubów (sportowych, kulturystycznych, fitness), czy też klasycznych siłowni.

Jeśli jesteś z Białegostoku lub po prostu chcesz wziąć się za siebie, schudnąć, zrobić mięśnie lub polepszyć wydolność – napisz do mnie lub zadzwoń. Pomogę Ci w pełni profesjonalny sposób. W mojej ofercie znajdziesz jadłospisy takie jak: dieta 1000 kcal, dieta na płaski brzuch, czy chociażby ćwiczenia na odchudzanie, ale także wiele innych!

Od sukcesu dzieli Cię zaledwie pięć kroków:

  1. Kontakt ze mną.
  2. Wywiad, podczas którego zadam Ci kilka istotnych pytań.
  3. Omówienie planu działań.
  4. Przystąpienie do ich realizacji.
  5. Sukces, czyli osiągnięcie obranych celów.

Ze mną to będzie naprawdę proste. Nie masz na co czekać.