Dieta

Odchudzająca – zdrowotna – oczyszczająca

Szukasz dobrej diety?

Czym jest dobra dieta? To przede wszystkim jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby i jej organizmu. Jeżeli chcesz przybrać na masie i zbudować mięśnie, to nie musisz „katować” się monotonnym kurczakiem i ryżem. Jeśli chcesz schudnąć, to nie musisz ograniczać się do spożywania jedynie sałaty i wody. Skuteczna dieta nie musi być monotonna, skuteczna dieta może być smaczna! Zaufaj mi i przekonaj się sam!

W jaki sposób układam diety?

Nie istnieje dieta idealna dla wszystkich, każdy organizm jest inny i ma swoje potrzeby, dlatego ja do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Mamy inny metabolizm, inne sylwetki, inne przyzwyczajenia albo po prostu prowadzimy różne tryby życia. Każdy organizm wymaga osobnego podejścia i diety szytej na miarę.

Jakie diety przygotowuję? Specjalizuję się w dietach dla sportowców, dietach przy insulinoodporności, Hashimoto, PCOS, a także przy nietolerancjach pokarmowych, a nawet alergiach. Układam również jadłospisy i plany dla wegetarian i wegan.

Jak to wygląda?

1.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Powiedz, jakiej diety potrzebujesz i co chcesz dzięki niej osiągnąć.

2.

Zadam Ci kilka pytań dotyczących m.in. Twojego stanu zdrowia, trybu życia i nawyków. Po poznaniu Twoich oczekiwań oraz uzyskaniu informacji o Tobie, przygotuję dokładny plan działania.

3.

Wspólnie go omówimy, a także wyznaczymy sobie cele, które będą dla Ciebie motywacją do działania.

4.

Następnie przystąpimy do ciężkiej pracy, „ciężkiej”, ale satysfakcjonującej, przynoszącej pożądane efekty.

5.

Droga może być długa i męcząca, ale dzięki mojemu wsparciu oraz Twojej konsekwencji uda nam się osiągnąć zamierzone cele. Będziemy wspólnie pracować, aż uzyskasz sylwetkę, o jakiej marzyłeś.

Miej na uwadze, że przez cały okres współpracy ze mną możesz liczyć na moje doradztwo i pomoc. Gwarantuję, że zawsze będę do Twojej dyspozycji. Nigdy nie zostawiam swoich podopiecznych bez wsparcia.

To jak? Chcesz dobrą dietę?

Blog na temat diet

Zobacz, co nowego na blogu. Poznaj najnowsze techniki i pomysły na szybkie, zdrowie, ale przede wszystkim bezpieczne odchudzanie.

Dobra dieta odchudzająca, bogata w białko, witaminy, owoce, minerały i inne

Interesuje Cię dieta, która pozwoli Ci schudnąć, wyzdrowieć lub odzyskać dawną formę? Jesteś ciekawy, czym jest dieta Dukana, bezglutenowa, cukrzycowa i lekkostrawna? Skorzystaj z mojego wsparcia, a na podstawie Twoich nawyków oraz celów, jakie chcesz osiągnąć, dobiorę Ci najlepszą dietę i plan żywieniowy. Przygotowuję diety dla cukrzyka, wysokobiałkowe, warzywne, jak i wiele innych jadłospisów. Wszystko dopasowane do możliwości i oczekiwań moich klientów.